Nowy początek

Po długim czasie przygotowań cieszę się, że mogę zaprezentować Wam nową odsłonę mojego bloga! YEEEEAEH :) Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu. Gdyby nie to, że o części modyfikacji myślałam od pierwszego dnia istnienia bloga to pewnie poddałabym się po drodze kilka razy.

Wydawałoby się, że wystarczą dwa ruchy Export – Import i blog śmiga…ale byłoby za miło i za przyjemnie. Musiałam przeedytować wszystkie posty ręcznie (ok. 180), pododawać wszystkie zdjęcia od nowa i …nauczyć się programować :D Dobrze widzicie programować :P (chociaż może to za dużo powiedziane). Udało mi się większość zmian wprowadzić prawie samodzielnie. Za wsparcie w tej kwestii dziękuję Tomkowi…wspomagał mnie tam gdzie moja wiedza (wspierana milionem stron internetowych) już nie wystarczała. WIELKIE DZIĘKI TOMUŚ!!

Zmiany, które udało mi się wprowadzić to:

  • sposób wyświetlania postów w archiwum, kategoriach i wynikach wyszukiwania,
  • wygląd drukowanego przepisu – teraz drukuje się tylko przepis, ze zmniejszonymi zdjęciami :)
  • pojawił się translator googla – dla niepolskojęzycznych fanów bloga :)
  • zmiana adresu strony to oczywista zmiana, ale jakże istotna – od dzisiaj zapraszam tylko na ulubioneprzepisy.com. Wchodząc przez ulubioneprzepisy.wordpress.com będziecie tutaj wkrótce przekierowywani.

Niestety nie udało mi się przenieść części komentarzy – tych najaktualniejszych. Jeśli ich autorom chciałby się je napisać ponownie to byłoby super :)

Przy okazji zapraszam do polubienia strony bloga na FB, Google + lub Pinterest. Niedługo wszystkie profile zostaną zaktualizowane. Ostatnio każdą wolną chwilę poświęcałam na uruchomienie tej strony.

Będę wdzięczna za wszystkie uwagi w komentarzach odnośnie działania bloga – jego szybkości i zmian, które warto jeszcze wprowadzić.

Jestem z siebie dumna :P

Comments

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.